FLORISTICKÉ KURZY

Květinové kurzy

Květinové studio ANTHURIUM pořádá květinové kurzy pro veřejnost.
Organizujeme kurzy pro dospělé, pro děti a je možné domluvit i kurzy individuální.
Pro firmy organizujeme floristické kurzy jako součást firemního teambuildingu.
Účast v kurzu lze věnovat rovněž jako dárek, formou vkusného dárkového certifikátu.

Kurzy se konají vždy v maximálním počtu deseti účastníků abychom se mohli věnovat každému ze zúčastněných. Po celou dobu kurzu se účastníkům věnuje majitelka studia, zkušená floristka a její asistent, zahradník. Ti je naučí nejen základům floristiky, ale zodpoví i otázky, týkající se pokojových a venkovních rostlin, zahrady a péče o ně. Během kurzu jsou pro inspiraci k dispozici i odborné publikace a časopisy.

Kurzy pro dospělé jsou vždy v sobotu od 13,00 do 18,00 v salonku hotelu Oáza, Jeremenkova 106, Praha 4. U hotelu je bezplatné parkoviště a zastávka MHD – autobus č. 118,124,193.

Cena kurzu pro dospělé je 1500.- Kč

Cena kurzu zahrnuje:

  • květiny, floristický materiál (aranžovací hmoty, plastové misky, drátky, stuhy, přízdoby ….)
  • zapůjčení pracovního nářadí a ochranných pomůcek (zástěra, rukavice) u dětských kurzů papíry a pastelky a pracovní zástěrky. V případě zájmu je možné si nářadí a pomůcky po skončení kurzu zakoupit se slevou
  • vytvořené květinové vazby a aranžmá
  • občerstvení (nealkoholické nápoje, káva, čaj, zákusky)
  • Fotodokumentaci z kurzu (zašleme účastníkům na email)
  • slevu na nákup květin a doplňků v květinovém studiu Anthurium ve výši 15% po dobu 12 měsíců a 10% slevu na další kurz (slevy jsou přenosné).
  • certifikát o absolvování kurzu.

Na květinová aranžmá si účastníci mohou přinést i vlastní nádobu – mísu, květináč, širokou vázu apod. Dekorační nádoby je možné v kurzu i zakoupit. Doporučujeme vzít s sebou větší tašku, košík či krabici na odnos aranží a kytic.

Kurzy pro děti probíhají formou hry. Děti jsou seznámeny s druhy a názvy květin, jejich původem a pěstováním, povídáme jim o květomluvě, naučíme je jak, kdy, komu a proč květiny darovat. Jak pečovat o řezané květiny a pokojové rostliny apod. Kurzy jsou tematické - Vánoce, velikonoce, svátek matek.......Děti si vytvoří květinová aranžmá, věnečky, kytičky, které si na závěr kurzu namalují, případně zhotoví přáníčko pro maminku, babičku ... Děti mohou být v kurzu s doprovodem, nebo samostatně. Doprovod zaplatí 100.-Kč za občerstvení.

Kurzy pro děti jsou rovněž v sobotu v hotelu Oáza od 9.30 do 12.00 a cena kurzu je 900,- Kč, pro sourozence 800.- Kč pro každého.

Individuální kurzy a firemní akce je možné pořádat v domácím/firemním prostředí. Termín, doba trvání, téma a další podmínky se domlouvají samostatně.

O aktuálních termínech kurzů se informujte telefonicky, nebo osobně v květinářství Anthurium viz kontakty.

Rezervační podmínky

Rezervace je možná po zaplacení ceny kurzovného bankovním převodem. Číslo účtu: 178270227/0600 var.symbol = den a měsíc kurzu (DD/MM), do zprávy příjemci se napíše jméno účastníka. Na tuto platbu obdrží účastník doklad v den konání kurzu. Fakturu vystavíme na požádání. V ostatních případech je rezervace po předchozí domluvě. Kurzovné se vrací v plné výši pouze při stornu nejpozději 14 dní před konáním kurzu. Po tomto termínu se kurzovné nevrací. Pokud by se kurz nekonal z jakéhokoliv důvodu, vracíme kurzové v plné výši a poskytneme slevu do dalšího kurzu jako omluvu.

Dárkové certifikáty

Nabízíme dárkové certifikáty jako originální dárek pro vaše blízké a přátele. Obdarovaný si pak sám vybere nejvhodnější termín kurzu.